Paslaugos

Paslaugos

Orlaivių palydovų (stiuardų, stiuardesių) mokymai

Orlaivių palydovų pradinis mokymas:

Reglamentas EU 290/2012 Part CC.

Orlaivio tipo mokymai orlaivių palydovams:

B737, B757/767, A319/320/321, A330, SAAB340, SAAB2000, Embraer 170/190, Embraer135/145, CRJ100/200, Dash 8 Q400.

Gaisro gesinimo ir veiksmų dūmais užtręštoje aplinkoje:

Orlaivių palydovams ir pilotams.

Įgulos ištieklių valdymas (CRM):

Orlaivių palydovams ir pilotams.

Veiksmai tūpiant lėktuvui ant vandens ir išsigelbėjimas vandenyje:

Orlaivių palydovams ir pilotams.

Pirmoji medicinos pagalba orlaivyje:

Orlaivių palydovams ir pilotams.

Instruktorių mokymai:

Train the Trainers

Apie mus

Safety First Training

Dirbame nuo 2013 metų

Mano vardas Indira Gladkova, esu „Safety first training“ - mokymo organizacijos, skirtos orlaivių palydovų (stiuardesių / stiuardų) mokymams, įkūrėja ir generalinė direktorė. Mūsų mokymo organizacija pirmoji Lietuvoje gavo pirminio stiuardų mokymo licenciją pagal Europos reglamentą EU Nr.290/212. Šis reglamentas Lietuvos Respublikoje įsigaliojo 2014 m. vasario 1 d. Pagal jo reikalavimus visi skrydžio palydovai, prieš pradėdami dirbti aviakompanijoje, privalo išklausyti pirminius mokymus pagal patvirtintą programą ir gauti keleivių salono įgulos Atestacijos pažymėjimą.

Mokymo programos mūsų mokymo centre yra sudarytos pagal Europos reglamento reikalavimus ir patvirtintos Lietuvos Respublikos aviacijos institucijų (LR CAA / LR TKA), todėl Atestacijos pažymėjimas galioja visoje Europos Sąjungoje.

Civilinėje aviacijoje dirbu daugiau nei 40 metų, iš kurių 30 metų – ore. Darbą „Aeroflot“ 90-ųjų pradžioje pakeitė darbas nacionalinėje aviakompanijoje „Lithuanian Airlines“ su pirmuoju vakariniu orlaiviu „Boeing-737“. Po to buvo darbas privačiose oro linijose („Aurela“, „Amber Air“, „Avion Express“), kur reikėjo organizuoti skrydžių palydovų darbą, susikurti visą dokumentaciją, užsiimti mokymais. 2013 metais nusprendžiau sukurti savo mokymo centrą.

Dabar mielai dalinuosi savo patirtimi su jaunimu, su tais, kurie nusprendė savo gyvenimą sieti su aviacija. Mūsų komandoje dirba mano buvę mokiniai, kurie jau seniai tapo patyrusiais instruktoriais ir savo žiniomis dalijasi su mūsų studentais.

Į oro romantikų gretas laukiame visų norinčių: pabodusių biuro darbų, mėgstančių keliones ir nestandartinį gyvenimo būdą, nebijančių atsakomybės, pasiruošusių priimti sprendimus. Baigę mūsų kursus gausite bilietą į naują, įdomų gyvenimą, o pačios studijos praturtins jus unikaliomis žiniomis.

Safety First Training logotipas
Navigacija
Informacija
Kontaktai
Safety First Training, UAB

Safetyfirst.lt © 2023. Visos teisės saugomos.

Image
Lietuvos vėliava
English flag
English flag